Talking Tom Cat 2

Talking Tom Cat 2 Free 5.0.1

Gadający kot powraca w telefonie z Android

Zalety

  • Nowe reakcje gadającego kota
  • Ustawienia poziomu przemocy
  • Możliwość przebrania kota
  • Możemy nagrać wideo i podzielić się ze znajomymi

Wady

  • Większość podejmowanych akcji ma na celu męczenie kota

Dobry
7

Talking Tom Cat 2 to darmowa aplikacja, udająca mówiącego kota. Zwierzę jest interaktywne. Za pomocą ekranu dotykowego możemy się z nim bawić lub sprawiać, by wykonywał określone czynności.

Talking Tom Cat 2 to kolejna odsłona popularnej aplikacji z serii Talking Tom Cat. Zasady zabawy są podobne jak w Talking Tom Cat, zwiększa się jednak repertuar reakcji kota. Zwierze wsłuchuje się w to co mówi użytkownik, a następnie powtarza jego słowa cienkim, zabawnym głosem.

Dodatkowo możemy kota Toma zaczepiać lub nasyłać na niego psa Bena, który wejdzie przez okno i popędzi kota na żyrandol. Bardziej sadystyczni użytkownicy mogą kota ciągnąć za ogon lub uderzać go w głowę. Omdlałego Toma przywróci do życia pies Ben wylewając na niego kubeł zimnej wody.

Jeśli nie lubisz zbytniej przemocy, możesz regulować jej poziom w ustawieniach Talking Tom Cat 2. Możesz również nagrać wideo z Twojej sesji z wirtualnym kotem i opublikować je w serwisie Facebook lub YouTube. Jeśli Ty lub Twoje dziecko lubi gadające zwierzęta w telefonie, pobierz Talking Tom Cat 2.

Tłumaczenia na nowe języki

Zmiany

  • Tłumaczenia na nowe języki

Najczęściej pobierane Gry na android

Więcej
Talking Tom Cat 2

Download

Talking Tom Cat 2 Free 5.0.1

Opinie użytkowników o Talking Tom Cat 2